Podpisy przeciw podpisom - Mielczanie podzieleni w sprawie Kronospanu?

Były 3 tysiące podpisów sprzeciwu, a teraz złożono 6 tysięcy za poparciem rozwoju firmy Kronospan Mielec, nowymi instalacjami i utrzymaniem miejsc pracy - słyszymy w materiale Radia Rzeszów. Firma i jej pracownicy apelują zatem o zakończenie - jak mówią - 'linczu' firmy, a źródeł sprzeciwu upatrują w niewiedzy. Rozchodzi się jednak nie o niewiedzę, ale o nieufność.

podpisy protest kronospan mielec rozbudowa
Mieszkańcy Mielca, głównie Osiedla Mościska, obawiają się dostawienia kolejnych kominów.

Z materiału pt. "Podpisy ws. modernizacji instacji w mieleckim Kronospanie" dowiadujemy się o 6 tysiącach podpisów za modernizacją instalacji firmy. Inicjatywa rzekomo jest oddolna, a dopiero do niej przyłączyli się pracownicy firmy i jej dostawców. Pismo złożone zostało dzisiaj (2.lipca) do Prezydenta Mielca, więc nie wiadomo jeszcze jak się do niego ustosunkuje. Dowiadujemy się jedynie, że nie jest pod nim podpisany.


Cały reportaż Marka Patyka można przesłuchać tutaj: Więcej o sprawie Kronospanu w dowiesz się z tych artykułów - tutaj>>

O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!