społeczna strona miasta

Mają stoisko w Galerii Navigator, ale nie będą niczego sprzedawać? [lista sklepów]

Otwarcie Galerii Navigator na Smoczce zbliża się wielkimi krokami. Od 16 listopada miasto wzbogaci się o nowy obiekt. Wśród sklepów jakie w nim będą, pojawi się także Punkt Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego. Zobacz, jakie będzie miał usługi!

Punkt Obsługi Mieszkańca Rzeszowa w Galerii Rzeszów fot. Urząd Miasta Rzeszowa - rzeszow.pl


Podobne punkty tworzone są w innych miastach, np. w Rzeszowie - Mielec też idzie w tym kierunku. 
Punkt obsługi mieszkańców Urzędu Miejskiego zapisany był w budżecie Miasta. Celem jest umożliwienie mieszkańcom załatwiania spraw urzędowych przy okazji robienia zakupów. Ułatwi tez kontakt z Urzędem mieszkańcom Smoczki i całej południowo-wschodniej części miasta - tam będzie po prostu bliżej.

Punkt Obsługi Mieszkańca Rzeszowa w Galerii Rzeszów fot. galeria-rzeszow.pl


W Punkcie będzie też można wziąć udział w konsultacjach społecznych czy zagłosować w budżecie obywatelskim, jeśli radni go kiedyś "odmrożą".

Jakie czynności załatwimy w nowo powstałym punkcie obsługi mieszkańców w Galerii Navigator przy ulicy Powstańców Warszawy?


  • wyrobić miejską e-kartę MKS lub kupić bilet miesięczny
  • wyrobić Mielecką Kartę Rodziny 3+
  • wyrobić nowy dowód osobisty (wnioski o wydanie, dokonać odbioru już wyrobionego dowodu osobistego, zgłosić utratę lub uszkodzenie, także osoby niebędące zameldowane w Mielcu)
  • uaktywnić Profil Zaufany do posługiwania się systemem ePUAP
  • złożyć dowolny inny wniosek lub podanie do Urzędu Miejskiego

Po wdrożeniu projektu e-Mielec (dofinansowanego w ramach RPO WP na lata 2014-2020)
i po wybudowaniu sieci łączącej Urząd Miejski z innymi jednostkami (w tym z Punktem Obsługi Mieszkańców w Galerii ) będzie możliwe załatwienie spraw np. z zakresu ewidencji ludności jak np. zameldowanie, wymeldowanie, zgłoszenie wyjazdu za granicę oraz wydawanie zaświadczeń.

Godziny otwarcia Punktu Obsługi Mieszkańców w Galerii Navigator


Lokal czynny będzie w dniach od wtorku do soboty: wtorek – piątek od godziny 11.00 do 19.00, w soboty od 10.00 do 18.00.

Lista sklepów, jakie będą w Galerii znajduje się w tutaj >>

Zostań poinformowanym mieszkańcem Mielca!

Głosy mieszkańców: