"Nowe Życie" otwiera nowy rok kolejnym wspaniałym Balem Sylwestrowym!

Kolejny udany bezalkoholowy bal sylwestrowy zorganizowało Stowarzyszenie "Nowe Życie" i Poradnia Specjalistyczna "Arka". W Auli Gimnazjum nr 2 bawiło się 70 gości, rodziny z dziećmi - Zobacz relację!

Bal zorganizowano szósty raz, tym razem także przy współudziale Gminy Miejskiej Mielec. Frekwencja potwierdza duże zapotrzebowanie i zainteresowanie taką formą zabawy, która umożliwia udział całych rodzin.
bal sylwestrowy mielec 2015

Tańce, konkursy i nagrody

Przybyłych gości przywitali: Prezes "ARKI" ks. Mariusza Gródek i Wiceprezes "Nowego Życia" Wirginiusz Królewicz. Przy wejściu – każda z Pań dostała różę z numerem, ponadto pary otrzymały drobne upominki od Stowarzyszenia. Ten wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, a następnie na uczestników czekały wyśmienite posiłki, dobra muzyka i liczne atrakcje w postaci konkursów, wybór króla i królowej sylwestrowej nocy oraz losowanie nagrody spośród ponumerowanych róż, które każda uczestniczka balu otrzymała na powitanie. Tegoroczną główną nagrodą był bon paliwowy o wartości 200 zł ufundowany przez Stację Paliw "Top-Gaz" w Woli Mieleckiej, który wylosowali Państwo Anna i Piotr Ćwięka. Konkurs Tańca wygrali Pani Wioletta Gurak i Pan Zbigniew Wójciak - wytańczyli kosze z nagrodami ufundowane przez Organizatorów.

bal sylwester mielec bezalkoholowy nowe życie arka 2015

Bon na rodzinny obiad dla pięciu osób w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela - Sylwestra Trybulca przypadł w udziale Państwu Bernadecie i Grzegorzowi Wawrów z córkami, którzy jako najsympatyczniejsza „para” otrzymali tytuł Króla i Królowej balu. Członkom Jury konkursu tańca trafiły się wejściówki na lodowisko. Podarunkami cieszyli się także najmłodsi uczestnicy - przewidziano specjalne konkursy i dla nich.
Powitanie Nowego 2015 Roku rozpoczęliśmy bezalkoholowym toastem i życzeniami, były pokazy fajerwerków, a następnie pary puszczały "Światełko do nieba" w postaci papierowych lampionów życzęń na ogrzane powietrze - mówi Wirginiusz Królewicz Wiceprezes Stowarzyszenia "Nowe Życie".
sylwester nowe życie bezalkoholowy zabawa gimnazjum 2 rodzinny mielec

Organizatorzy dziękują za pomoc członkom Stowarzyszenia, szczególnie Agnieszce i Marcinowi Hyjek właścicielom firmy „Te Quiero - balony helowe” – którzy wspaniale udekorowali salę balową. Również do Władz Miasta, sympatyków i sponsorów oraz wszystkich tych, bez których ten wspaniały bal nie mógłby się odbyć - dodają.
Tekst:Wirginiusz Królewicz

O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!