Dyżury Radnych, Skowrońska, totalna olewka i konopie - SPM3

Przegląd w gazetach mieleckich dyżury radni skowrońska konopie spółki

W kolejnym społecznym przeglądzie mediów przekazujemy następujące informacje - zaczynamy od dyżurów radnych:


Radni Miejscy rozpoczęli dyżurowanie - informuje m.in. na swoim blogu Anna Bratek ( http://www.annabratek.pl/2015/01/radni-dyzurni.html )

Dyżury można przeglądać na bieżąco w naszym nowym kalendarzu (więcej o nim tutaj: http://www.obywatelski.mielec.pl/2015/02/terminy-dotacji-wnioskow-zgloszen-kalendarz-terminarz-dyzury.html )

Dyżury na razie prowadzi 4 radnych, tylko z PiS: Marek Zalotyński oraz trójka przewodniczących Rady: Marian Kokoszka, Barbara Tutro i Jakub Cena."Panuje totalna obywatelska olewka i polityczna samowolka"

Polecamy wywiad z Andrzejem Dołeckim, szefem Wolnych Konopi, opowiada nie tylko o narkotykach, ale o prowadzeniu swojej organizacji:

"- Ile osób z wami sympatyzuje?
- Z Wolnymi Konopiami sympatyzuje dużo więcej osób, ale niewielu się angażuje w działalność. To taka nasza narodowa cecha. W Polsce nie warto się w nic angażować. Panuje totalna obywatelska olewka i polityczna samowolka. "
Cały wywiad: http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141635,17362736,Oskarzam_szefow_policji_i_tych__ktorzy_im_zlecili.html

ale są obywatele zaangażowani w prześwietlanie spółek

W kilkudziesięciu miastach ruszyło prześwietlanie miejskich spółek. Ten monitoring odbywa się w ramach akcji-projektu organizowanego przez sieć obywatelską Watchdog Polska. Uczestnicy projektu odbyli szkolenia i rozpoczęli zbieranie danych. Polecamy wywiad z reprezentantką Szczecina:

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,17388634,Kto_i_jak_jest_zatrudniany_w_miejskich_spolkach__Przeswietla.html#ixzz3RR4D51DC

Krystyna Skowrońska - mielecka posłanka w centrum uwagi

Po objęciu urzędu Premiera RP przez Ewę Kopacz coraz częściej mówi się o planach i roli Krystyny Skowrońskiej. Pojawiły się także głosy krytykujące łączenie przez nią funkcji poselskiej ze stanowiskiem dyrektora banku i ewentualny konflikt interesów przy zasiadaniu w komisji regulującej rynek finansowy. Wyborcza przybliża sylwetkę posłanki i kulisy dotyczące jej pozycji w PO - "Nie mówcie mi psiapsiółka" - 3.lutego 2015r

 http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,143507,17354524,Nie_mowcie_mi__psiapsiolka_.html

O autorze Krzysiek Tańcula

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!