Anna Wiśniewska-Małek i Katarzyna Boroń nagrodzone w plebiscycie "Pozytywny Mielczanin"!

26. lutego przyznano nagrody Pozytywny Mielczanin 2014. W kategorii "Społecznik" uhonorwano Annę Wiśniewską-Małek z Fundacji "Żródełko" i Katarzynę Boroń z Fundacji Animals. 

Anna Wiśniewska-Małek

Nagrodą portalu hej.mielec.pl nagradzani są mielczanie wyróżniający się swoją pracą i działalności w ubiegłym roku. Ostatecznego wyboru dokonała Redakcja portalu hej.mielec.pl wspólnie z Czytelnikami. "Pozytywnych" wytypowano w czterech kategoriach: Społecznik, Kultura, Sport oraz Biznes. Nominacje pochodziły od czytelników - mieszkańców, którzy mogli później je opiniować i głosować.

W kategorii SPOŁECZNIK w tej edycji nominowane były same panie:

Katarzyna Boroń

  • ANNA BRATEK - jako działającą w grupie Mielec na Rower oraz inicjatywie M4 
  • ANNA WIŚNIEWSKA - MAŁEK - jako reprezentantka Fundacji "Źródełko" 
  • MARIA ORŁOWSKA - jako instruktorka ZHP, wieloletni pracownik SOSW
  • KATARZYNA BOROŃ - jako reprezentantka Fundacji ANIMALS

Jak czytamy w opisie kategorii:
nagrodzony prowadzi działalność społeczną indywidualnie lub w stowarzyszeniu lub fundacji, podejmowane przez niego działania znajdują aprobatę mieszkańców, przynoszą wymierne konkretne efekty odczuwane w Mielcu lub powiecie mieleckim, nagrodzonym może być działacz stowarzyszenia, wolontariusz, sponsor, fundator etc.

W Kategorii SPOŁECZNIK w poprzednich latach nagrodzono: Bogdan Kołacz (prezes Stowarzyszenia NOWE ŻYCIE) oraz Grzegorz Stryjski - prezes Automobilklubu Mieleckiego i Mirosław Gudz - piłkarz ręczny PGE Stali Mielec, zaangażowany w akcję charytatywne na terenie miasta.

Gratulujemy!

Zobacz też relację filmową:

    

O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!