Nabór klubów sportowych młodzików o dofinansowanie od Orange

Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie i wsparcie amatorskich klubów sportowych "młodzików". Zyskać można wyposażenie (sprzęt, stroje), modernizację i szkolenia np. dietetyczne. Zgłoszenie należy przygotować do 8.maja i przedstawić w nim plany na 2 lata.
Kluby Sportowe Orange to długofalowy projekt, który umożliwi rozwój w różnorodnych dyscyplinach: koszykówce, siatkówce, piłce nożnej, piłce ręcznej i lekkoatletyce. Zawodnicy mogą być w wieku szkolnym (uczniami szkół podstawowych) lub gimnazjalnym. Głównym założeniem projektu jest wsparcie i wyposażenie 100 Klubów Sportowych Orange (w najbliższej, ostatniej edycji naboru 50 klubów), w ośrodkach stanowiących centrum lokalnego życia społecznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w całej Polsce. Program będzie opierał się na aktywności lokalnych społeczności.

Kluby w 4 dyscyplinach zespołowych oraz lekkiej atletyce

Wymogiem zgłoszenia jest powołanie minimum 7-osobowej grupy z liderem oraz minimum dwiema osobami dorosłymi, współpraca i uzyskanie poparcia władz lokalnych oraz zapewnienie pomieszczenia dla Klubu Sportowego Orange. W wypadku, gdy klub będzie mieścił się w szkole, wymagane jest poparcie dyrektora szkoły oraz powiadomienie Rady Rodziców. Uczestnicy powinni uzasadnić, dlaczego klub powinien powstać właśnie w ich miejscowości oraz przygotować dwuletni plan działania klubu i jego współpracy ze społecznością lokalną.

Ze swojej strony Orange Polska zapewni nie tylko wsparcie w formie niezbędnego sprzętu sportowego, treningowego czy przy modernizacji klubu. Wspomoże go również technologicznie (tablet z dostępem do internetu) oraz specjalnymi programami szkoleniowymi na internetowej platformie do wymiany doświadczeń i inspiracji.
Formularz: https://wniosek.klubysportoweorange.pl
Załączniki (wzory oświadczeń, upoważnień, zgód itp):
http://www.klubysportoweorange.pl/baza-wiedzy/drugi-nabor-kluby-sportowe-orangeInformacje na temat programu Kluby Sportowe Orange można uzyskać:

  • na www.klubysportoweorange.pl 
  • pod numerem telefonu +48 510 555 666 (w dni robocze w godz. od 9.00 do 17.00.)
  • pisząc na adres [email protected] 

O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!