[#Ciuchy!] Sobotnie wietrzenie szafy w Spółdzielczym Domu Kultury

6. czerwca między 10:00 a 18:00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Kusocińskiego 13A (zwany ODEKiem, przy Stadionie) będzie „Sobotnie wietrzenie szafy”. To wydarzenie w stylu wyprzedaży garażowych i tzw."swap-ów", czyli okazja do wymiany zbędnych rzeczy na inne, bądź upłynnienia ich za symboliczną kwotę.


Dzięki akcji można wymienić rzeczy, na które już przyszedł czas, oraz nabyć coś nowego.

To też okazja do spędzenia miłego popołudnia, spotkania nowych ludzi, także z podobnymi zainteresowaniami.

Każdy ma w domu przedmioty, które nie są już potrzebne, zajmują miejsce, a jakoś ciężko jest je wyrzucić. Nowe czy używane – mogą spodobać się i przydać innym.

DODATKOWO od 12 - 18. wszystkie Panie będą miały okazję wziąć udział w loterii Mary Kay. Do wygrania Profesjonalny Makijaż okolicznościowy wykonany kosmetykami Mary Kay, oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na kosmetyki Mary Kay. Każda z Pań biorąca udział w loterii otrzyma Sesję Pielęgnacyjną z Doradcą ds. Pielęgnacji i Wizażu. Oprócz tego chętne Panie będą mogły skorzystać z zabiegów na dłonie lub usta.Zabawę umilamy sobie ucztowaniem, własnoręcznie przygotowujemy bufet, zachęcamy do przyniesienia małego co nieco na przegryzkę. Pochwalmy się swoimi zdolnościami kulinarnymi :)
- informuje organizatorka, Olga Wołowec i zachęca:

"Skorzystaj i pozbądź się zalegających rzeczy, które "miały się kiedyś przydać". Teraz można zrobić dla nich miejsce."

Więcej:
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/637627979705079/

Kontakt z organizatorami: [email protected] lub pod nr tel: 17 585 53 42 (SDK - Ewelina Sieroń)


O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!