Błyskawiczny sposób na graficzne statusy na Facebooku, który masz już na komputerze!

Pojawił się banalny sposób na statusy na Facebooku, który pozwoli błyskawicznie wstawić zdjęcie lub całą galerię z dodanymi cytatami, statystykami czy wykresami. Najlepsze, że to popularny program i wiele osób potrafi z niego korzystać!Tym rozwiązaniem jest funkcjonalność dodawana do poczciwego... PowerPointa! Tak, teraz przy nowym dodatku utworzonym po godzinach przez pracowników Microsoftu, można wklejać na Facebooka i Twittera slajdy z prezentacji, jak na poniższym filmie:Prezentacja PowerPoint na Facebook jednym kliknięciem?

PowerPoint jest popularnym programem, jest składnikiem popularnego pakietu Office, więc nietrudno o szkolenia i wyposażony w niego komputer.

Dodatek można pobrać za darmo ze strony: https://officesocialshare.azurewebsites.net/

Po dodaniu tego dodatku można samodzielnie (bez angażowania grafika) zaprojektować np. statystyki, raporty, dodać tekst do zdjęć i automatycznie podzielić się nimi w sieci, także na Twitterze.

Wtyczka przepuszcza grafiki przez tzw. chmurę - dysk OneDrive, więc może być potrzebne tam konto (darmowe).
Dzięki wtyczce, możemy monitorować aktywność związaną z umieszczonymi na Facebooku materiałami - wyświetla powiadomienia bez wychodzenia z PowerPointa.


O autorze Krzysiek Tańcula

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!