społeczna strona miasta

Błyskawiczny sposób na graficzne statusy na Facebooku, który masz już na komputerze!

Pojawił się banalny sposób na statusy na Facebooku, który pozwoli błyskawicznie wstawić zdjęcie lub całą galerię z dodanymi cytatami, statystykami czy wykresami. Najlepsze, że to popularny program i wiele osób potrafi z niego korzystać!Tym rozwiązaniem jest funkcjonalność dodawana do poczciwego... PowerPointa! Tak, teraz przy nowym dodatku utworzonym po godzinach przez pracowników Microsoftu, można wklejać na Facebooka i Twittera slajdy z prezentacji, jak na poniższym filmie:Prezentacja PowerPoint na Facebook jednym kliknięciem?

PowerPoint jest popularnym programem, jest składnikiem popularnego pakietu Office, więc nietrudno o szkolenia i wyposażony w niego komputer.

Dodatek można pobrać za darmo ze strony: https://officesocialshare.azurewebsites.net/

Po dodaniu tego dodatku można samodzielnie (bez angażowania grafika) zaprojektować np. statystyki, raporty, dodać tekst do zdjęć i automatycznie podzielić się nimi w sieci, także na Twitterze.

Wtyczka przepuszcza grafiki przez tzw. chmurę - dysk OneDrive, więc może być potrzebne tam konto (darmowe).
Dzięki wtyczce, możemy monitorować aktywność związaną z umieszczonymi na Facebooku materiałami - wyświetla powiadomienia bez wychodzenia z PowerPointa.


Zostań poinformowanym mieszkańcem Mielca!

Głosy mieszkańców: