Filmy o organizacjach gotowe! - "To nas OPPchodzi"

W ramach zadania współfinansowanego przez Gminę Miejską Mielec Kinga Bielec i Marcin Wiśniewski zrealizowali cykl filmów pt. "To nas OPPchodzi", które opowiadają o mieleckich organizacjach pożytku publicznego. Można już obejrzeć je w serwisie YouTube, niedługo także w innych mediach. Już teraz zachęcamy do promocji na swoich profilach.

Seria obrazów odsłania kulisy działania mieszkańców Podkarpacia tworzących organizacje pożytku publicznego. Jak zmieniają życie swoich podopiecznych? Jak wygląda ich praca?

Długie 10 tygodni produkcji

Kliknij, by przejść do filmów na YouTube lub oglądaj pod tekstem.
Filmy powstały w ramach projektu „Wsparcie organizacji pożytku publicznego z miasta Mielca w przygotowaniu kampanii 1% skierowanej do mieszkańców” dofinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Mielec.
Filmy realizowane były w siedzibach stowarzyszeń, miejscach ich działalności, biurach, podczas pracy z podopiecznymi, zawodów i konkursów. To efekt kilkukrotnych wizyt z kamerą u 12 organizacji i ich podopiecznych, a następnie długich godzin montażu i postprodukcji. Całość prac zajęło 10 tygodni.
Organizacje, dzięki współfinansowaniu Miasta, uzyskały filmy o telewizyjnej jakości, którymi będą mogły chwalić się przez lata. Zaprezentują nimi swoją działalność i poprawią wyniki zbiórki 1% podatku.

Promuj filmy z nami!

Zachęcamy do promocji - udostępniania w Internecie - w swoich profilach społecznościowych, e-mailach, obejrzenia wspólnie z przyjaciółmi i rodziną. Wklej im ten link: http://www.youtube.com/watch?v=kH_gzMkek3c&list=PL6trGCuNXtfUZ1J4lkLhFWIGzxfo-Z_WL&feature=share&index=4O autorze Krzysiek Tańcula

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.