Darmowa konferencja i szkolenia w Rzeszowie - Forum Inicjatyw Pozarządowych Województwa Podkarpackiego

W dniach 27-28. czerwca w Rzeszowie odbędzie się darmowa konferencja dla organizacji pozarządowych i aktywistów - Forum Inicjatyw Pozarządowych. To okazja dla fundacji i stowarzyszeń do rozwoju oraz dyskusji. Wśród poruszanych tematów i zajęć warsztatowych, będą m.in. możliwości wsparcia, współpracy i promocja, w tym dostęp do anten mediów publicznych. Jedną z dyskusji poprowadzi Kinga Bielec - prezeska Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE.Jednym z celów, jakie stawiają sobie organizatorzy, jest zbudowanie Strategii Rozwoju Sektora Obywatelskiego, dlatego wnioski z podkarpackich dyskusji bedą przedstawione na ogólnopolskim forum w Warszawie we wrześniu.

Zapisy i więcej szczegółów (i program wydarzenia) w portalu PrzeKarpacie.pl: http://przekarpacie.pl/2014/06/szkolenia/27-28-czerwca-regionalne-forum-inicjatyw-pozarzadowych-wojewodztwa-podkarpackiego/

O autorze Krzysiek Tańcula

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.