Listopadowe dobranocki u JARTE z przewodnikiem

Wystawy podsumowujące warsztaty M4 - "Miasto to ludzie" i "Półprzewodnik" można zwiedzać w listopadzie z przewodnikiem, czyli także o nich posłuchać - poznaj terminy! 


Okazja dla tych, którzy nie byli na wernisażu, ani nie zdążyli w październiku - Stowarzyszenie Kulturalne JARTE przedłużyło możliwość obejrzenia wystaw wraz z wysłuchaniem narracji oprowadzających. Warto wcześniej położyć dzieci spać i poznać efekty prac grup pod opieką Filipa Springera ("Półprzewodnik") i Doroty Majkowskiej – Szajer ("Miasto to ludzie").

 Kolejne terminy zwiedzania wystaw "Półprzewodnik" i "Miasto To Ludzie" to:

  • 10 listopada (poniedziałek), godz. 18 – 20 – oprowadza Kinga Bielec;
  • 13 listopada (czwartek), godz. 18 – 20 – oprowadza Anna Bratek;
  • 17 listopada (poniedziałek), godz. 18 – 20 – oprowadza Paweł Wolanin;
  • 18 listopada (wtorek), godz. 18 – 20 – oprowadza Kasia Michońska;
  • 20 listopada (czwartek), godz. 18 – 20 – oprowadza Tomasz Witek;
  • 24 listopada (poniedziałek), godz. 18 -20 – oprowadza Paweł Wolanin;
  • 27 listopada (czwartek), godz. 18 – 20 – oprowadza Tomasz Witek.  

Wystawy można oglądać w siedzibie Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE, przy ul. Chałubińskiego 6, (osiedle Szafera, budynek przychodni).

Inicjatywa M4 – Moje Miasto, Moje Miejsce – RELACJE, IX edycja jest dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Województwa Podkarpackiego, Gminy Miejskiej Mielec oraz ze środków Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE pozyskanych z 1% podatku.

O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!