społeczna strona miasta

Daniel Kozdęba chce się spotkać na Twoim osiedlu - przyjdziesz?

Cały tydzień potrwa seria spotkań z nowym prezydentem - od poniedziałku do piątku (15-19. grudnia) o "ludzkiej" godzinie 18. To okazja do zapytania o problemy i rozwiązania oraz uzyskania wyjaśnień. Czy obywatele skorzystają?

terminy spotkań Daniel Kozdęba Osiedle Smoczka Borek grudzień 2014
Spotkania odbywają się wzorem tych, które organizował dotychczasowy pracodawca Daniela Kozdęby - Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Przewidujemy zatem, że w pierwszej kolejności przedstawi aktualnie prowadzone projekty i plany, a następnie otrzymamy sporo czasu na pytania i wnioski. Dokładnego programu spotkania nie podano.

WAŻNE: Z mieszkańcami miasta spotkają się także naczelnicy poszczególnych wydziałów magistratu oraz... dyrektorzy miejskich instytucji! Ma to pomóc uzyskać bardziej dokładne informacje (w Rzeszowie też była taka formuła, pytania dotyczyły m.in. autobusów, śmieci, zieleni, a odpowiedzialni dyrektorzy byli "wywoływani do tablicy" - przekonamy się, czy w Mielcu będzie podobnie).
– Liczę, że te spotkania pozwolą nam, jako samorządowi miasta, jeszcze lepiej poznać potrzeby i problemy mieszkańców, a także dadzą mielczanom możliwość przekazania propozycji, które mogą dotyczyć ich najbliższego otoczenia. 
– wyjaśnia prezydent Daniel Kozdęba.

Kiedy spotkanie z prezydentem Mielca na moim osiedlu? 

Dla mieszkańców osiedla [miejsce] termin
  • Rzochów, Wojsław [Szkoła Podstawowa nr 12] Poniedziałek 15 XII Godz. 18.00
  • Szafera, Smoczka, Smoczka I, Dziubków, Wolności, Mościska, Łuże [Szkoła Podstawowa nr 11] Wtorek 16 XII Godz. 18.00
  • Niepodległości, Cyranka, Kusocińskiego, Kopernika, Kazimierza Wielkiego - [Dom Kultury - SCK] Środa 17 XII Godz. 18.00
  • Kilińskiego, Kościuszki [Szkoła Podstawowa nr 2] - Czwartek 18 XII Godz. 18.00
  • Lotników, Borek [Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1] Piątek 19 XII Godz. 18.00

Co jeśli teminy niekorzystne? Nowe dyżury we środy

Osobom, którym nie uda się wziąć udziału w spotkaniach, proponowane są cotygodniowe dyżury Prezydenta. Zaprasza do Urzędu Miejskiego w każdą środę, od godziny 10.00 do 15.30.

Można też zaczekać do przyszłego roku - planowane są kolejne spotkania na mieleckich osiedlach (nie wiemy jednak na których i jak szybko).

Zostań poinformowanym mieszkańcem Mielca!

Głosy mieszkańców: