Promocja 1 procenta podatku i źródła dotacji na 2015 rok - SPM 4

W kolejnym przeglądzie społecznych nowin, prezentujemy trwające akcje namawiania podatników do wpisania numerów w KRS, kulisach powstania systemu e-deklaracje (pit przez internet) oraz wstawiamy prezentację o aktualnych konkursach dotacyjnych.

1 procent podatku Mielec rozlicz PIT e-deklaracje dotacje dla stowarzyszeń

Jak co roku, portal Hej.mielec.pl zorganizował sekcję strony z ogłoszeniami na temat 1% podatku - zainteresowane publikacją organizacje mogą nadsyłać teksty na adres [email protected] Jak czytamy w zapowiedzi:

W portalu przygotowaliśmy dział www.hej.mielec.pl/1procent w którym będziemy starali się opublikować nadsyłane z Mielca czy okolicy oferty przekazania 1 procentu podatku: OPP powinny przekazać odpowiedni komunikat tekstowy wraz z ilustracją - najlepiej zdjęciem w układzie poziomym.

Lista OPP z Mielca na Obywatelski.Mielec.pl

Podobnie jak rok temu, lista OM nadal jest dostępna na stronie - przypominamy jej adres: www.obywatelski.mielec.pl/p/lista-opp-1-procent-podatku.html

PIT przez internet - twórca systemu e-deklaracje zdradza kulisy

Twórca systemu do internetowego rozliczania PITów opowiada kulisy informatyzacji i reformowania urzędów. Poznajemy jego opinię o ePUAP, co musiał przejść by dojść do celu i jak realizowane są projekty informatyczne za publiczne pieniądze: http://natemat.pl/134835,za-darmo-stworzyl-system-z-ktorego-korzysta-5-mln-polakow-rzad-zapomnial-o-tworcy-edeklaracji-nie-powiedzieli-nawet-dziekuje

Wykaz dotacji dla organizacji pozarządowych w 2015 roku 

Prezentacja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego:O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!