społeczna strona miasta

Ugotuj sobie bilet - 19 marca Mielecka Kuchnia Społeczna

Pierwsza impreza Mieleckiej kuchni społecznej (o której starcie informowaliśmy) odbędzie się w porze obiadowej w sobotę 19 marca. Wstępem będzie 10 złotych lub wegetariański poczęstunek dla innych.

mielecka kuchnia spoleczna przepisy wegetarianskie danie

To pierwsza edycja Mieleckiej Kuchni Społecznej - projektu realizowanego przez młodzież w ramach większego ogólnopolskiego projektu "Zwolnieni z teorii". Uczestnicy nauczą się dzięki niemu w praktyce zarządzania projektami i zainspirują do aktywności społecznej.

Jest to akcja łącząca promocję wegetarianizmu i zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne. 

Jakie zasady wstępu i udziału w Mielcu?

  • przynieś ze sobą wegański, bądź wegetariański posiłek(w takiej ilości, aby mogli spróbować go inni; dania ustawione będą na stole szwedzkim współtworzonym przez uczestników z którego możesz jeść bez ograniczeń)
  • kulinaria nie są Ci po drodze? Wpłacając 10 złotych możesz również wziąć udział w Kuchni Społecznej i najeść się do syta daniami przygotowanymi przez innych. Zebrane w ten sposób pieniądze przekazane zostaną Fundacji Animals Mielec.


Kuchnia społeczna to źródło inspiracji i miejsce spotkań nie tylko dla wegetarian, lecz również dla tych, którzy po prostu cenią dobre jedzenie w przyjaznej atmosferze.

Dla osób poszukujących inspiracji do ugotowania sobie biletu wstępu, prezentowane są inspiracje na fanpage projektu - wegetariańskie przepisy i idea Kuchni Społecznej:
www.facebook.com/m.kuchnia.spoleczna

Zostań poinformowanym mieszkańcem Mielca!

Głosy mieszkańców: