Mieleckie Forum Pozarządowe po raz 2 - spotkanie mieleckich organizacji [PRZYJDŹ]

[ODWOŁANE] Po raz drugi organizowane jest Mieleckie Forum Pozarządowe dla stowarzyszeń oraz fundacji działających w Mielcu. Bezpośrednio jest związane z przedstawieniem się kandydatów do Mieleckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Organizacje wewnątrz siebie chcą tworzyć koalicje.

Aktualizacja: spotkanie zostało odwołane - czytaj tutaj: http://www.obywatelski.mielec.pl/2016/03/odwoane-drugie-forum-organizacji-pozarzadowych-rady-pozytku.html

Spotkanie odbędzie się 31 marca o g. 18.00 w auli Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego AGH w Mielcu, u. Skłodowskiej 4.   


Poświęcone będzie wyborom reprezentacji mieleckich organizacji do Mieleckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Zaproszeni są WSZYSCY kandydaci do MRDPP.

Ważnym elementem forum będzie temat wyborów przedstawicieli organizacji pozarządowych w Mieleckiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego pierwszej kadencji.

Zapraszamy WSZYSTKICH kandydujących do zaprezentowania swoich doświadczeń i pomysłów na działanie w radzie. Czas wystąpienia 5 minut. Czas na pytania z sali i odpowiedzi 5 minut.

Zgodnie z wypracowanym we współpracy z organizacjami stanowiskiem, sześciu przedstawicieli organizacji pozarządowych wybranych w sześciu obszarach tematycznych wraz z trzema przedstawicielami Rady Miasta Mielca oraz trzema przedstawicielami Prezydenta, stanowić będą Mielecką Radę Działalności Pożytku Publicznego. Zastanowimy się, czy potrzebne i celowe jest istnienie dodatkowo Mieleckiej Rady Organizacji Pozarządowych.

Nie może zabraknąć liderów organizacji, dla których głos sektora i wpływ na kształt i jakość współpracy miasta z NGO w nadchodzących latach nie jest obojętny.


Plan Mieleckiego Forum Pozarządowego:

Prezentacja kandydatów do Mieleckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego - zapraszamy do zaprezentowania swoich doświadczeń i pomysłów na działanie w radzie. Czas wystąpienia 5 minut. Czas na pytania 5 minut.

Dyskusja koalicyjna - pytania, opinie, wnioski

Kiedy: 31.03.2016 (czwartek), godz. 18:00
Gdzie: aula Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego AGH w Mielcu, u. Skłodowskiej 4.   

O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!