Widok z wieży... bez wieży? Jak to możliwe? [CUD?]

Miejska spółka na przekór radnym? Dotarliśmy do panoramy sferycznej - widoku niczym z TEJ wieży, jaki przygotowano już za publiczne pieniądze! Zapraszamy do spojrzenia na miasto z góry i wysłania radnym widokówki z tej wirtualnej wycieczki!


Mielecka Agencja Rozwoju Regionalnego wykonała panoramę sferyczną ze stóp Góry Cyranowskiej,

ZOBACZ PANORAMĘ
TUTAJ>>  www.marr.com.pl/panorama/mielec.html 


Jak wysłać widokówkę?


  1. Zaloguj się na swoją pocztę i utwórz nową wiadomość do znajomych z Mielca - wyślij im informację o tej akcji! - adres tej strony!
  2. Utwórz nową wiadomość - wstaw w polu DO adres e-mail radnego, [lista poniżej]
    a w polu kopia / ukryta kopia adres [email protected] (TO WAŻNE - dzięki temu zliczymy ile osób to zrobiło!)
  3. Załącz grafikę widokówki - pobierz klikając w poniższy link lub wklej go do treści wiadomości:
    https://www.dropbox.com/s/voxb37oe3tyaq2n/kartka-pocztowa-pozdrowienia-z-wiezy-widokowej_317.jpg?dl=0 (kliknij, by pobrać lub prawym przyciskiem i "zapisz jako")
  4. Wyślij!

Lista e-maili radnych poniżej:

[email protected]Ps - Radny Stala (pomysłodawca wieży widokowej z figurą) oraz radny Kokoszka (przewodniczący rady miasta) nie udostępnili swoich adresów mailowych. Im pocztówkę można wysłać pocztą na adres urzędu miasta.


Państwowa miejska spółka współodpowiedzialna za promocję gospodarczą regionu pokazała jakiś czas temu próbkę możliwości urządzeń latających i dostępnej obecnie technologii przesyłania obrazu!


Argumenty przeciwko wieży poznasz tutaj: http://www.obywatelski.mielec.pl/2017/01/dlaczego-wieza-widokowa-to-zy-pomys.html

O akcji dowiesz się więcej tu:

O autorze Krzysiek Tańcula

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!