Zbiórka dla chorego Kuby przed meczem Stali - Kubuś Gawron walczy z neuroblastomą

Młody mielczanin - 9-miesięczny Kubuś - jest poważnie chory, ma złośliwego raka - neuroblastomę. Trwa już akcja zbierania funduszy, specjalna zbiórkę organizują kibice Stali przed niedzielnym meczem 29. marca (wejście na Stadion, przed godz. 17).

Szczepienie, Kuba Gawron i neuroblastoma

Chorobę wykryto 3.marca, przy okazji rutynowych sczepień. Okazało się, że chłopiec jest poważnie chory. Postawiona diagnoza jest okrutna: Neuroblastoma – złośliwy nowotwór.
Ta informacja zdruzgotała rodziców, Ci jednak postanowili walczyć o życie i zdrowie swojego dziecka. Leczenie jest kosztowne, dlatego potrzebna jest każda pomoc. - "Nasz świat się zawalił… Pojechaliśmy tylko na szczepienie profilaktyczne" - opowiadają rodzice i zachęcają do wpłat lub przekazywania informacji:
- "Po otrząśnięciu się z szoku rozpoczęliśmy walkę o nasze dziecko"

Więcej o akcji tu: https://www.facebook.com/kubusgawron/info?tab=page_info
oraz na stronie www.kubagawron.pl

Numer konta

Wpłaty darowizn przyjmowane są na konto Fundacji „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”
 76 1240 1109 11110010 11637630 w tytule przelewu wpisując: Jakub Gawron.Pomagają już Kibice

Jako kibice Stali nie mogliśmy przejść obojętnie wobec apelu rodziców. Ruszamy z propagandą meczową na którym będziemy zbierać pieniądze dla Kubusia! Musimy pokazać, że potrafimy pomóc.
- wyjaśniają. I zachęcają do udziału:
Przekazujemy dalej tą informację i siejemy propagandę u wszystkich.Odmawiamy sobie przyjemności na weekendzie i wrzucamy do puszki! Jeśli kogoś na meczu nie będzie lub jest na emigracji, uruchamiamy konto na które można wpłacać i całość przekażemy rodzicom Kubusia!

Wydarzenie - Mecz Stali Mielec: https://www.facebook.com/events/1548745885390666/

O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!