Wyjątkowa konferencja "Umysł i ciało"

25 kwietnia w Mielcu odbędzie się konferencja odbędzie się z udziałem specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego i fizycznego. Celem konferencji jest ukazanie związku między sferą psychiczną i fizyczną człowieka i zapoznanie uczestników z nowatorskimi metodami pomocy potrzebującym.
Organizatorem jest Fundacja Wspierania Profilaktyki i Edukacji Zdrowia Źródełko z Mielca.


Konferencja "Ciało i umysł" from Obywatelski Aktywny Mielec

Konferencja rozpocznie się o godz. 15.30 w sali nr 1 w Domu Kultury SCK w Mielcu.

Na konferencję powinni się wybrać wszyscy zainteresowani związkiem natury ludzkiej ze zdrowiem: psychologowie, pedagodzy, lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, terapeuci, instytucje i osoby zaangażowane w pomoc innym.

Na świecie rośnie liczba chorób cywilizacyjnych oraz schorzeń narządu ruchu, a ludzie poszukują nowych, skutecznych terapii. Na spotkaniu specjaliści będą wskazywali innowacyjne metody poprawy kondycji zdrowotnej. Będą podkreślali znaczenie edukacji i promocji zdrowia oraz rolę odpowiedzialności każdego za własny stan zdrowia.


O autorze Obywatelski Mielec

Autorem jest dziennikarz obywatelski z Mielca. Obywatelski Mielec to wspólny serwis aktywnych mieskzańców - członków organizacji społecznych, działaczy, osób które chcą coś zmienić.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Napisz nam, co o tym myślisz!